Badminton – znakomity występ naszej zawodniczki!

W dniach 26-27 lutego 2022 r. odbył się Krajowy Turniej Badmintona w Olsztynie. Zawodnicy z całej Polski  rywalizowali w 14 kategoriach wiekowych od U 9 do U 15 dziewcząt i chłopców. 

Barwy naszego klubu – MKS Strzelce Op. reprezentowała 7 – letnia Sandra Meryk, uczennica PSP nr 4 w Strzelcach Opolskich,  która wystąpiła w kategorii U 9 dziewcząt. Nasza zawodniczka, podopieczna trener Małgorzaty Włoszczyńskiej, zaprezentowała się znakomicie, zdobywając srebrny medal. Po wielu wygranych, wyczerpujących i zaciętych pojedynkach w finale turnieju spotkała się z zawodniczką UKS AB Kraków, której uznała wyższość po emocjonującym pojedynku. Zdobyty przez naszą młodą zawodniczkę medal jest już jej czwartym medalem zdobytym w obecnym sezonie w zawodach międzynarodowych i krajowych. Udział w rozgrywkach współfinansuje Gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *