Dwa brązowe medale dla MKS-u Strzelce Op.

W Strzelcach Opolskich 16.04.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego Dzieci U-9 i Żaków U-11 w badmintonie, oraz po raz pierwszy została rozegrana kategoria para badmintona. Trener kadry narodowej Tomasz Zioło obecny podczas zawodów przedstawił wszystkim uczestnikom wartości płynące z uprawiania badmintona przez niepełnosprawnych. Do zawodów przystąpiło 100 zawodniczek i zawodników z 6 – ciu klubów Opolszczyzny : LKS Technik Głubczyce, Beninca UKS Kędzierzyn-Koźle, MMKS Kędzierzyn-Koźle, UKS Kłodnica w Kędzierzynie -Koźlu, LUKS Victoria Domecko   oraz gospodarze i organizatorzy MKS Strzelce Opolskie . Rozegrano 168 pojedynków. Miejsca na podium w poszczególnych grupach wiekowych zostały wyróżnione medalami, oraz nagrodami rzeczowymi.

WYNIKI

Kategoria dzieci U-9

Dziewczęta:

Anna Konieczko – V miejsce

Zofia Strożek – IX miejsce

Chłopcy:

Wojciech Markowski – V miejsce

Kategoria żacy U- 11

Dziewczęta:

Magdalena Wojdyła – III miejsce

Julia Frankowska- VIII miejsce

Chłopcy:

Szymon Maciołek- III miejsce

Tomasz Markowski- IX miejsce

Maciej Kita- IX miejsce

Turniej współfinansowała Gmina Strzelce Opolskie

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *