Gala Śląskiej Koszykówki Tychy 2022

W sobotę 11 czerwca 2022r.w Tychach odbyła się Gala Śląskiej Koszykówki, podczas której zostały wręczone puchary i medale w poszczególnych kategoriach wiekowych dla najlepszych drużyn sezonu 2021/2022. Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich pochwalić się może bardzo dużym, historycznym wynikiem!!! Trzy drużyny klubu stanęły na podium ze złotem, srebrem i brązem. W rozgrywkach organizowanych przez Śląski Związek Koszykówki w strefie śląsko-opolskiej jak dotąd klub nie osiągnął aż tak spektakularnego sukcesu: I miejsce zdobyła drużyna trenera Romana Bukowskiego U12 dziewcząt, II miejsce zdobyła drużyna U11 chłopców trenera Wiktora Damaszka i III miejsce zdobyła drużyna prowadzona również przez Wiktora Damaszka U10 chłopców. Po wyczerpującym sezonie możemy cieszyć się udanymi rozgrywkami i powoli przygotowywać się do kolejnego sezonu koszykarskiego. Udział w rozgrywkach współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *