II miejsce dla MKS-u w rozgrywkach brydża sportowego!

Drużynowe Mistrzostwa w brydżu sportowym w sezonie 2018/2019 zakończone. Mistrzem 3 ligi opolskiej został Michalak Kolonowskie, 2 miejsce zdobyli nasi zawodnicy z Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Strzelcach Op w składzie: Wiszniewski Jerzy, Wiszniewska Wanda, Szymaniec Leszek, Wawer Tadeusz, Wojciechowski Antoni, Bąk Wawrzyniec, Zgaślik Michał i Malejka Krzysztof, 3 miejsce KB RODŁO Opole. W zawodach startowało 8 drużyn. Najlepszym zawodnikiem ligi w indywidualnej klasyfikacji Butlera został Leszek Szymaniec (na 38 zawodników, którzy rozegrali co najmniej 50% rozdań).  Rozgrywki współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *