III miejsce w Pucharze Śląska zdobywa drużyna MKS-u

W minioną sobotę 11 kwietnia 2015r. w Rybniku odbył się turniej finałowy mini koszykówki dziewcząt w ramach rozgrywek Pucharu Śląska dla rocznika 2004 i młodsi. MKS Strzelce Opolskie reprezentowała drużyna mini koszykówki dziewcząt prowadzona przez Andrzeja Damaszka. Nasza drużyna do turnieju zakwalifikowała się zajmując III miejsca w rundzie zasadniczej w której wygrywała między innymi z takimi drużynami jak „Pogoń” Ruda Śląska, czy „LA-Basket” Piekary Śląskie. Mimo walecznej postawy naszych zawodniczek nie udało się poprawić wyniku z pierwszej tury. MKS ostatecznie zajął III miejsce. Dziewczęta zostały udekorowane brązowymi medalami, otrzymały puchar, nagrody rzeczowe oraz gratulacje od organizatorów i przedstawiciela Śląskiego Związku Koszykówki. Najlepszą zawodniczką MKS – u została Aleksandra Szecel.

Wyniki meczy z udziałem drużyny ze Strzelec op.:

RMKS Rybnik MKS      :           Strzelce Opolskie        34 : 12

UKS MOS Katowice    :           Strzelce Opolskie        41 : 23

Skład drużyny MKS Strzelce Opolskie biorących udział w rozgrywkach Pucharu Śląska

Paulina Krukowska, Sonia Kubielas, Maja Puda, Martyna Studzińska, Zofia Gołębiowska, Marta Tiszbierek, Amelia Perchuć, Agata Wawak, Katarzyna Łopuszańska, Marta Piontek, Aleksandra Szecel, Zuzanna Wawak, Martyna Nadybska trener: Andrzej Damaszek

FOT5132[1]

FOTAFD5[1]

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *