Kadetki wygrywają z drużyną z K-Koźla i Brzegu!

W sobotę 30 stycznia w Kędzierzynie- Koźlu podopieczne Romana Bukowskiego rozegrały pierwsze mecze w nowym roku w ramach rozgrywek o mistrzostwo województwa opolskiego w kategorii kadetek. Drużyna MKS-u odniosła dwa przekonujące zwycięstwa z rówieśniczkami z Kędzierzyna i Brzegu, wygrywając mecze kolejno 61-22, oraz 62-31. Na uwagę zasługuje dobra gra w obronie całego zespołu i przełamanie się podkoszowej zawodniczki MKS-u Weroniki Krawczyk, która była aktywna w grze w ataku okazując się najlepszą punktującą zespołu.Dziewczyny przygotowują się już do kolejnych meczów i zapraszają na kolejny turniej już za tydzień tj. 20 lutego w Strzelcach Opolskich. Początek turnieju o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na halę przy ul. Kozielskiej. Bądźcie naszym szóstym zawodnikiem:)

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *