MAJÓWKA Z BRYDŻEM

2 maja odbył się Ogólnopolski Turniej Par „Dzień Flagi” w ramach Internetowych Mistrzostw Polski Teamów, rozgrywany na zapis maksymalny. 22 miejsce z wynikiem 56.12% zajęła para Jerzy Wiszniewski (pp22) i Leszek Szymaniec (leo73). W zawodach uczestniczyło 118 par. Na dobry wynik przekłada się solidna gra w całym turnieju. W rozdaniu nr 2 po dosyć oczywistej licytacji W rozgrywał 4 pik po wiście w blotkę kier. S zdjął Asa i króla w tym kolorze i wyszedł w kiera. W wyrzucił trefla, a N zabił atutem i wyszedł w trefla. To była ostatnia lewa obrońców, gdyż W sprawnie wziął pozostałe lewy realizując kontrakt na obustronne przebitki (86,11% z rozdania). W rozdaniu nr 5 po inwitowej sekwencji gramy 3 bez atu z ręki W. Normalny wist blotka karo i 9 lew (89.66% z rozdania). Leszek Szymaniec

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *