Mikołajkowy Turniej Koszykówki 2 XII 2017

Międzyszkolny Klub Sportowy oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Strzelcach Opolskich tradycyjnie w okresie świątecznym zorganizowali ,dla ośmiu drużyn, w hali sportowej przy PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich Mikołajkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców. Organizatorzy 2 grudnia 2017r. przygotowali dwa boiska, na których drużyny rozegrały turniej  systemem każdy z każdym. W sumie podczas turnieju rozegrano 12 meczów. W tym roku dopisała publiczność, która licznie przybyła do hali sportowej i rewelacyjnie kibicowała zawodnikom. Podczas uroczystego zakończenia przedstawiciele władz miasta, klubu MKS Strzelce Op. oraz olimpijczyk Krzysztof Mehlich wręczyli wszystkim uczestnikom oraz wyróżnionym zawodnikom dyplomy, puchary, statuetki, nagrody i słodycze. Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta

I miejsce – Żorska Akademia Koszykówki, najlepsza zawodniczka Sandra Brzegowy,

II miejsce – UKS Piłsudczyk Brzeg – najlepsza zawodniczka – Nela Salak,

III miejsce – KKS Tarnowskie Góry – najlepsza zawodniczka – Martyna Zakrzewska

IV miejsce – MKS MOS Strzelce Op., – najlepsza zawodniczka – Maja Żurawel.

Chłopcy :

I miejsce –MKS Smyk Prudnik– najlepszy zawodnik – Reczek Stanisław,

II miejsce – MKS MOS Strzelce Opolskie – najlepszy zawodnik Jacek Krasa,

III miejsce –KKS Tarnowskie Góry– najlepszy zawodnik – Michał Klimek

IV miejsce – PSP nr 12 Kędzierzyn-Koźle– najlepszy zawodnik – Maciej Kruz.

Organizatorzy turnieju dziękują rodzicom zawodników, którzy przygotowali słodki poczęstunek dla zaproszonych gości oraz zawodników. Turniej współfinansowany przez Gminę Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *