Mikołajkowy Turniej Koszykówki 4 grudnia 2016r.

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich we współpracy z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym, Opolskim Związkiem Koszykówki, Strzeleckim Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej oraz Stowarzyszeniem Ziemia Strzelecka 4 grudnia 2016r. zorganizowali    w hali sportowej przy PG nr 2 w Strzelcach Opolskich Mikołajkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt         i Chłopców. W turnieju udział wzięło osiem drużyn:  4 drużyny dziewcząt: UKS Dwójka Ziębice, MOSM Bytom, UKS Piomar Brzeg, MKS MOS Strzelce Opolskie i 4 drużyny chłopców: MKS Otmuchów, MOSM Bytom, UKS Jedynka Niemodlin i MKS MOS Strzelce Op.. Zawodnicy rywalizowali ze sobą systemem każdy z każdym, tak więc rozegrano 12 meczów. Wyniki poszczególnych meczów: Dziewczęta : Bytom – Strzelce Op. 36:13, Ziębice – Brzeg 36:18, Bytom – Brzeg 23:13, Ziębice – Strzelce Op. 30:20, Bytom – Ziębice 9:40 i Strzelce Op. – Brzeg 20:16. Chłopcy: Bytom – Strzelce Op. 18:25, Otmuchów – Niemodlin 24:12, Niemodlin – Strzelce Op. 24:23, Otmuchów – Bytom 24:2, Bytom – Niemodlin 4:30   i Strzelce Op. – Otmuchów 22:34. Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta:

I miejsce – UKS Dwójka Ziębice : Najlepsza zawodniczka  drużyny – Nina Micek

II miejsce – MOSM Bytom : Najlepsza zawodniczka  drużyny –Sara Kupczak

III miejsce – MKS MOS Strzelce Op.: Najlepsza zawodniczka  drużyny –Zuzanna Wawak

IV miejsce – UKS Piomar Brzeg: Najlepsza zawodniczka  drużyny –Wanesa Drankowska

Chłopcy:

I miejsce – MKS Otmuchów: Najlepszy zawodnik  drużyny –Antoni Piwowarczyk

II miejsce – UKS Jedynka Niemodlin: Najlepszy zawodnik  drużyny –Kacper Litwinowicz

III miejsce – MKS MOS Strzelce Op. : Najlepszy zawodnik  drużyny –Krzysztof Mehlich

IV miejsce – MOSM Bytom: Najlepszy zawodnik  drużyny –Rafał Grzeszczak

Po zakończonej rywalizacji ,podczas uroczystego zakończenia turnieju, przedstawiciele władz miasta wręczyli drużynom puchary, dyplomy, nagrody a wyróżnionym zawodnikom statuetki. Tradycyjnie już wszyscy zawodnicy otrzymali także od organizatorów słodkie upominki. Zawody sędziowali sędziowie Opolskiego Związku Koszykówki oraz wolontariusze z MKS-u Strzelce Opolskie. Opiekę medyczną zapewniła Wiesława Kwasik, a całość imprezy poprowadził dyrektor MOS Andrzej Damaszek. Składy drużyn ze Strzelec Opolskich: Dziewczęta:  Martyna Pełka, Ania Latacz, Oliwia Szostak, Lena Marek, Paulina Kukuczka, Natalia Niedoba, Eliza Janczak, Agnieszka Lemke, Hania Puda, Patrycja Węgrzyn, Zuzanna Frankowska, Anna Makieła, Natalia Wacławczyk i Zuzanna Wawak, trener: Beata Olewicz Chłopcy: Jacek Krasa, Patryk Szecel, Krzysztof Mehlich, Maks Kacperak, Paweł Reszczyński, Mikołaj Sobko, Piotr Zdziechowski, Paweł Mehlich, Filip Januszewski, Filip Puda, Michał Majkowski, Paweł Jacek, trener: Roman Bukowski.

MKS i MOS Strzelce Opolskie dziękują rodzicom zawodników ze Strzelec Opolskich za pomoc               w organizacji turnieju, gorąco pozdrawiamy i zapraszamy za rok na kolejny Mikołajkowy Turniej koszykówki. Turniej współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *