Mikołajkowy Turniej Koszykówki 5-12-2021

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich tradycyjnie już w okresie świątecznym zorganizował Mikołajkowy Turniej Koszykówki. Organizatorzy 5 grudnia 2021r. przygotowali święto koszykówki w hali sportowej przy PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich. Na parkiecie rywalizowało i świetnie się bawiło 48 zawodników koszykówki. Były gry, zabawy i oczywiście mecze koszykówki. W tym roku dopisała publiczność, która licznie przybyła do hali sportowej i rewelacyjnie kibicowała zawodnikom. Podczas uroczystego zakończenia organizatorzy wręczyli uczestnikom małe niespodzianki, nagrody i słodycze. Turniej współfinansowany przez Gminę Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *