MKS Strzelce Op. w Koszalinie 2021r.

Drużyna dziewcząt MKS-u Strzelce Opolskie wraz z trenerem Romanem Bukowskim wzięła udział w obozie sportowym organizowanym przez MKKS „ŻAK” Koszalin pod nazwą „Wielka przygoda z minikoszykówką – 2021”. W imprezie wzięło udział 500 koszykarzy i koszykarek z całego kraju. Od 27 czerwca do 8 lipca 2021r. nasze zawodniczki świetnie się bawiły aktywnie uczestnicząc w grach, zabawach i meczach koszykarskich. Trzeba przyznać, że przykładały się do gry i poważnie traktowały treningowe zmagania na obozie, ponieważ wszystkie z rozegranych meczów zakończyły się naszym zwycięstwem. Podczas tej największej w Polsce imprezy koszykarskiej nasze dzieci nie tylko walczyli pod koszem, ale skorzystali z wycieczek do Mielna, Parku Wodnego w Koszalinie i Kołobrzegu. Każda z uczestniczek obozu otrzymała piłkę, pamiątkową koszulkę i czapkę.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *