Młodziczki wygrywają 40:18 z K-Koźle!

08.12.14 młodziczki MKS-u Strzelce Op. rozegrały mecz z drużyną z Kędzierzyna-Koźla. Mecz wygrały dziewczyny z MKS Strzelce Op. 40-18. Najwięcej punktów zdobyła Marta Matusiak, bo aż 13. Anna Kopaczewska i Julia Radzka zdobyły po 7 punktów. Zuzanna Fijałkowska zdobyła 4 punkty. Katarzyna Stasinska zdobyła nieco mniej, 3 punkty. Daria Kryś oraz Wiktoria Radzka trafiły jeden raz (2 punkty). Agata Kaliciak oraz Magdalena Licznar trafiły jeden „honorowy” punkt. Nie zdobywając żadnego punkty zagrały Wiktoria Łupina i Julia Bugała. W pierwszej kwarcie MKS Strzelce Op. prowadziło 10-0. W drugiej kwarcie wynik był 14-7 dla MSK Strzelec Op. Trzecia kwarta również była sprzyjająca Strzelcom, ponieważ zdobyliśmy  9 punktów a przciwnik 5 (9-5). Czwarta kwarta nie różniła się od innych, bo Strzelce wygrały 7-6. Mecz był łagodnie zagrany przez MKS Strzelce Op. największa liczba fauli poszczególnego zawodnika to 2 faule na 5 możliwych. Następny mecz odbędzie się w Rybniku 12-01-2015r.

Relacjonowała Magda Licznar

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *