Obchody 20-lecia MKSu! Relacja

20lecie

Po powitaniu przez prezesa prezesa MKS-u Strzelce Opolskie pana Dariusza Bizana zawodników, członków, gości oraz sympatyków MKS-u na Wiosennym Turnieju Koszykówki kończącym sezon 2013/2014 nastąpiło podzielenie zawodników na pięć drużyn z wyborem kapitanów:

I – Tomasz Nowakowski,

II – Marcin Lot,

III – Adam Cichoń,

IV – Alicja Stoksik,

V – Paweł Orłowski.

Drużyny rozegrały mecze każdy z każdym. Turniej wygrała drużyna Tomasza Nowakowskiego w składzie: Paulina Krukowska, Wiktoria Radzka, Mikołaj Knukowski, Adam Sternicki, Andrzej Nadybski, Kuba Kwaśnik, Piotr Jachowski, Wiktor Krajewski, Marta Orzeszyna, Magdalena Bartosiewicz, Weronika Krawczyk, Małgorzata Gawlik, Tomasz Chrobak, Tomasz Nowakowski.

Na zakończenie turnieju odbył się mecz obecnych i byłych gwiazd w składach:

Drużyna Pawła Orłowskiego – Styła Artur, Damaszek Wiktor, Lot Marcin, Koperek Krzysztof, Kogut Jarek, Łazik Wojtek, Wojutyński Przemysław

Drużyna Tomasza Nowakowskiego – Adam Cichoń, Kacperak Patryk, Chrobak Tomasz, Rychlik Andrzej, Piecha Waldemar, Lelonkiewicz Krzysztof, Krukowski Tomasz, Studziński Wojciech.

Mecz pomimo zaciętej walki zakończył się remisem po 22. Po zakończonym turnieju odbyła się oficjalna akademia podsumowująca działalność klubu wśród zaproszonych gości byli obecni burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc, zastępca burmistrza Józef Kampa, radni miejscy, prezes OZKosz Jerzy Maciek, prezesi klubów działających na terenie gminy, dyrektorzy miejscowych szkół. Nastąpiło oficjalne wręczenie pamiątkowych statuetek oraz listów gratulacyjnych osobą działającym na rzecz klubu. Po oficjalnej części wszystkie obecne osoby zostały zaproszone na ciepłą kiełbaskę z grilla oraz słodki tort.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *