Obóz Koszykarski w Świętej 04-14 sierpnia 2014r.

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich w dniach od 4 do 14 sierpnia 2014r. w Świętej koło Złotowa zorganizował obóz sportowy dla zawodników z klubowej sekcji koszykówki. W obozie uczestniczyło 40 zawodników, podzielonych na cztery grupy wiekowe. Uczestnicy zakwaterowani byli w pięknie położonej szkole, w której mieli do dyspozycji hale sportową, boiska i przyszkolny plac zabaw. Zawodnicy korzystali także z hali z niskimi koszami i krytej pływalni w Złotowie. Oprócz treningów, które odbywały się trzy razy dziennie wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z innych form wypoczynku, które zapewnili organizatorzy i trenerzy na obozie, między innymi takimi jak: turniej tenisa stołowego, siatkówki, karaoke, konkurs na najlepszy występ artystyczny, kalambury, ognisko, dyskoteka, itp. Wychowawcami na obozie byli trenerzy i zawodnicy MKS-u Strzelce Opolskie: Andrzej Damaszek, Wiktor Damaszek, Adam Cichoń i Bartosz Koszela. Obóz współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *