Obóz sportowy w Strzelcach Opolskich VIII 2020

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich w tym sezonie wakacyjnym zorganizował obóz sportowy w miejscowej hali na Kozielskiej w Strzelcach Opolskich. Od 10 sierpnia 2020 roku do 21 sierpnia 2020 roku 26 koszykarzy, w tym 10 młodziczek i 16 młodzików, pod okiem trenerów: Romana Bukowskiego i Wiktora Damaszka mogło udoskonalać swoje umiejętności koszykarskie przed kolejnym sezonem . Kierownikiem obozu był prezes klubu Andrzej Damaszek. Zajęcia odbywały się codziennie od godz. 9.00 do 16.00. Oprócz treningów koszykówki organizatorzy zapewnili dzieciom inne atrakcje, między innymi zwiedzanie Opola piętrowym autobusem a przy okazji poznanie historii miasta, rejs statkiem po Odrze, wyjazd do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach. Miłą niespodzianką na obozie były również koszulki klubowe przekazane przez naszą wychowankę , byłą zawodniczkę MKS-u Strzelce Opolskie Mirelę Pułtorak Damaschek. Koszulki z logo klubów, w których Mirela grała na parkietach całej Europy uczestniczy obozu mogli zdobyć biorąc udział w różnych koszykarskich konkursach. Obóz współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *