Obóz w Szamotułach 3-13 VIII 2017

MKS Strzelce Op. zorganizował w tym roku obóz sportowy w Szamotułach. Obóz odbywał się od 3 do 13 VIII 2017r. Udział w nim wzięły cztery grupy koszykarskie: młodziczki, młodzicy, juniorki i juniorzy. Kierownikiem obozu był Paweł Bębas, a trenerami/opiekunami poszczególnych grup byli: Andrzej Damaszek, Andrzej Rychlik, Wiktor Damaszek i Roman Bukowski. Zawodnicy oprócz treningów, które odbywały się 3 razy dziennie mogli pozwiedzać okolice, między innymi Poznań i relaksować się do woli na obiektach sportowych i rekreacyjnych gminy Szamotuły. Na zakończenie obozu odbył się, tradycyjnie już, turniej sprawnościowy z nagrodami. Wczoraj wszyscy zawodnicy i kadra trenerska wrócili do Strzelec Op. Obóz współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *