Obozy sportowe w VIII 2018 w Węglowicach i Oławie

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich w tym roku podczas wakacji zorganizował dwa obozy sportowe dla 49 zawodników koszykówki. Pierwszy odbył się w Węglowicach od 1 do 10 sierpnia 2018 roku, uczestniczyli w nim, pod okiem trenerów Andrzeja Damaszka i Andrzeja Rychlika, kadeci i kadetki MKS-u Strzelce Op.. Kolejny obóz zorganizowany został w Oławie od 11 do 19 sierpnia 2018 roku, tym razem dla zawodników i zawodniczek koszykówki z rocznika 2006 i młodszych. Trenerami i opiekunami na obozie byli Beata Olewicz i Roman Bukowski. Uczestnicy obozów podczas pobytu mogli nie tylko doskonalić swoje umiejętności koszykarskie, ale również świetnie się bawić, oczywiście aktywnie ruchowo. Uczestnicy obozów zwiedzili także Częstochowę i Wrocław. Obozy współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *