Pierwszy mecz sezonu 13/14

Przebieg wczorajszego spotkania można śmiało określić jako dominacja.Oczywiście były słabsze momenty,gdy nasza drużyna gubiła się w ataku czy traciła łatwo punkty, jednak to właśnie gracze MKS-u dyktowali tempo spotkania.Świetnie świadczą o tym statystyki takie jak wygrana każdej z poszczególnych kwart czy finalnie najważniejsza z nich,a mianowicie końcowy wynik 88:56.
Spotkanie to było jednak bardzo ważne dla naszych zawodników,gdyż jak podkreślał przed meczem trener Roman Bukowski „ od tego meczu zależy nasza pewność siebie na kolejne spotkania.”Jak później się okazało zadanie udało się zrealizować w 100% a nawet lepiej.
Mecz tradycyjnie rozpoczął się od problemów z „odblokowaniem” naszego kosza. Długo musieliśmy czekać na pierwsze punkty,jednak gdy już one padły, naszym graczom udało się szybko odskoczyć na 16:8. Nasi przeciwnicy natomiast nie dawali za wygraną,cały czas nadganiali wynik aby w końcu kwartę zakończyć wynikiem 19:16.
Druga kwartę można określić jako kontynuację pierwszej,żadna z drużyn nie potrafiła odskoczyć a gdy tylko jedna z drużyn trafiała kosz,druga odpowiadała tym samym.
Kluczowa okazała się być druga połowa,gdy nasi zawodnicy zmotywowani po przerwie mocno odskoczyli , zdobywając 30 punktów .Przeciwników wytrąciło to z gry a ich brak skuteczności poskutkował tym,iż na koniec 3 kwarty na tablicy widniał wynik 67:40.
Ostatnia odsłona nie przyniosła żadnych niespodziewanych zmian,a MKS zdobył zwycięstwo.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *