Prezes MKS Strzelce Op. „Pasjonatem Sportowej Polski „

Zarząd Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Strzelcach Opolskich z przyjemnością informuje, że prezes MKS Strzelce Op. pan Andrzej Damaszek 25 października 2017 roku w Warszawie, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, odebrał wyróżnienie „Pasjonat Sportowej Polski”.
Wyróżnienie „Pasjonat Sportowej Polski” przyznawane jest przez Klub Sportowa Polska w ramach programu Sportowa Polska. Celem przyznawania tytułu „Pasjonat Sportowej Polski” jest propagowanie na forum ogólnopolskim osób, które budują sportowe oblicze gminy, promują sport i rekreację oraz zachęcają do zdrowego stylu życia.

Wyróżnienie to przyznawane jest co roku dla osób, które poprzez swoją pracę zawodową i działalność społeczną przyczyniają się do upowszechniania kultury fizycznej, działają na rzecz sportu dzieci i młodzieży, aktywizują inne środowiska, a poprzez swoje działania są wzorem i autorytetem dla mieszkańców, uczniów i sportowców.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *