Przegrana z Rybnikiem 62:97

28.02.2015 roku zawodnicy MKS Strzelce Opolskie w kategorii MU-16 rozegrali mecz z MKKS Rybnik, który zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli rozgrywek. Nasz zespół wystąpił w składzie: Dominik Wieczorek – 28(1), Andrzej Nadybski – 12(1), Jakub Kwaśniak – 11(2), Piotr Kutek – 6, Aleksander Milewski – 5(1), Antoni Piecha, Maciej Bartosiewicz, Michał Mróz, Michał Dudkiewicz, Karol Nadybski. Mecz zakończył się wynikiem 62:97. Pomimo porażki, należy pochwalić naszych zawodników za zaangażowanie i podjęcie walki z bardzo silnym fizycznie zespołem z Rybnika. W niektórych fragmentach meczu, goście sprawiali wrażenie, że pomylili dyscyplinę sportu i bliżej im do zapasów niż do koszykówki. Atak drużyny MKS-u opierał się na niezawodnym Dominiku Wieczorku. W obronie wspierali go przede wszystkim Piotr Kutek i Jakub Kwaśniak. Nasz trener konsekwentnie wprowadza do zespołu zawodników grających na co dzień w młodszej kategorii wiekowej, którzy otrzymują coraz więcej minut gry i są już sporym wsparciem dla starszych kolegów.

Relacjonował Przemysław Kwaśniak

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *