Turniej Badmintona V 2019

W piątek 24.05.2019r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich odbył się Turniej Badmintona dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli gminy Strzelce Opolskie zorganizowany przez Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Op.. W turnieju udział wzięło 27 uczestników. Była to świetna okazja to aktywnego spędzenia czasu jak również do sprawdzenia swoich umiejętności zarówno przez osoby, grające w badmintona sporadycznie, najczęściej latem na świeżym powietrzu, jak i przez te, które systematycznie co poniedziałek, wtorek i piątek spotykają się w hali sportowej, aby trenować badmintona. Klasyfikacja końcowa: Gra singlowa: Klasa „O „ – dziewcząt: I miejsce – Kinga Maciołek, II miejsce – Maja Wanat, III miejsce – Meryk Sandra, Klasa „O”- chłopców, I miejsce – Igor Marek, Klasa I– II chłopców: I miejsce – Nataniel Rosak, II miejsce – Kuba Młynarczyk, III miejsce – Szymon Czarski, Klasa III – IV dziewcząt, I miejsce – Zofia Strożek, II miejsce – Bianka Meryk, III miejsce – Matylda Adamska, Klasa III – IV chłopców: I miejsce – Mateusz Krawiec, II miejsce – Nikodem Rosak, III miejsce – Filip Puda, Klasa VII, VIII, I miejsce – Piotr Stachowicz, II miejsce – Jakub Kozłowski, III miejsce – Szymon Maciołek. Podczas uroczystego zakończenia turnieju przedstawiciele władz klubu wręczyli wszystkim zwycięzcom poszczególnych kategorii dyplomy i nagrody a wszystkim uczestnikom dyplomy i drobne upominki. Turniej współfinansowany przez gminę Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *