Turniej Badmintona w Donaborowie 11-05-2019

11.05.2019. w Sali sportowej przy PSP w Donaborowie koło Kępna w woj. wielkopolskim odbyła się II Wielkopolska Liga Młodych Talentów Dzieci U-9 i Żaków U- 11 w Badmintonie. Startowało 60 zawodników z 11 klubów. Zawodniczki i zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Sportowego ze Strzelec Opolskich nieźle spisali się w tym turnieju. Wystartowało 6 najmłodszych zawodników. Najlepiej spisała się Kinga Maciołek zajmując III miejsce, oraz Igor Marek zajmując VII miejsce w kategorii U- 9. W kategorii U – 11 Nikodem Rosak zajęła X miejsce, Nataniel Rosak – XII, Kuba Młynarczyk XV a Szymon Czarski –  XIX miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy, oraz nagrody

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *