Turniej badmintona w Strzelcach Op.

21 kwietnia 2017r. w hali sportowej przy PG nr 2 Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Op. zorganizował Turniej Badmintona dla Dzieci i Młodzieży z gminy Strzelce Op. Na sześciu boiskach, w czterech kategoriach wiekowych rywalizowało ze sobą 21 uczestników. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym.

Klasyfikacja końcowa: kategoria kl. I-II SP – I miejsce – Mateusz Krawiec, II miejsce – Laura Nemś, III miejsce – Daniel Degórski, kategoria kl. III-IV SP – I miejsce – Magdalena Wojdyła, II miejsce – Zosia Strożek, III miejsce – Julia Kraka, kategoria kl. V-VI SP – I miejsce – Jakub Kozłowski, II miejsce – Szymon Maciołek, III miejsce – Michał Szcygieł, kategoria PG – I miejsce – Piotr Stachowski, II miejsce – Marlena Gregor.

Podczas uroczystego zakończenia turnieju prezes klubu wręczył wyróżnionym zawodnikom nagrody              a wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy. Turniej współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *