Turniej „Koszykówka Łączy” z udziałem Ukrainy 3 VI 2017r.

W sobotę 3 czerwca 2017r. w hali sportowej przy PG nr 2 Międzyszkolny Klub Sportowy oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Strzelcach Opolskich, w ramach imprezy integracyjnej młodzieży polsko-ukraińskiej „Koszykówka Łączy” , zorganizowali Międzynarodowy Turniej Koszykówki dziewcząt. W turnieju udział wzięły drużyny: MKS MOS Strzelce Op., KSK STAL Brzeg oraz drużyna z Ukrainy SK Tyśmienica. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna MKS MOS Strzelce Op. Wyniki poszczególnych meczów: MKS Strzelce Op. – SK Tyśmienica 47:16, MKS Strzelce Op. – KSK Stal Brzeg 54:27 i SK Tyśmienica – KSK Stal Brzeg 22:21. Najlepszą zawodniczką z drużyny MKS-u Strzelce Op. została Marta Piontek, z brzeskej Wołkowska A. a w Tyśmienicy najlepszą zawodniczką okazała się Anna-Maria Dumka. Klasyfikacja końcowa turnieju.

I miejsce – MKS MOS Strzelce Op.

II miejsce – SK Tyśmienica

III miejsce – KSK STAL Brzeg

Podczas uroczystego zakończenia turnieju przedstawiciele władz miasta oraz prezes MKS-u Strzelce Opolskie Andrzej Damaszek wręczyli puchary, dyplomy, nagrody oraz słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju. Zawody sędziowali sędziowie OZK w Opolu. Turniej współfinansowała Gmina Strzelce Opolskie .

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *