Turniej Koszykówki Wspólna Europa 2019

 TURNIEJ KOSZYKÓWKI „WSPÓLNA EUROPA” 18-19 MAJA 2019R. Międzyszkolny Klub Sportowy oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Strzelcach Opolskich zorganizowali w dniach 18-19 maja 2019r. Międzynarodowy Turniej Koszykówki Chłopców „Wspólna Europa”. W turnieju udział wzięli chłopcy z rocznika 2007 i młodsi z klubów: UKS Jedynka Niemodlin, KID BASKET Dobrodzień, UKS MOS Opole, MKS MOS Strzelce Opolskie oraz drużyna z naszego partnerskiego miasta z Czech BVK Holice. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym , tak więc zawodnicy podczas dwóch turniejowych dni rozegrali łącznie 10 meczów koszykówki. Klasyfikacja końcowa turnieju „Wspólna Europa”: I miejsce – UKS Jedynka Niemodlin, II miejsce – MKS MOS Strzelce Opolskie, III miejsce – BVK Holice, IV miejsce – UKS MOS Opole, V miejsce – KID BASKET Dobrodzień. Podczas uroczystego zakończania przedstawiciele władz miasta oraz klubu wręczyli wszystkim zawodnikom koszulki z logo turnieju a kapitanom drużyn puchary i dyplomy. Nagrody otrzymali również najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn: UKS Jedynka Niemodlin – Kacper Litwinowicz, MKS MOS Strzelce Opolskie – Filip Sporyszkiewicz, BVK Holice – Vojciech Pokorny, UKS MOS Opole – Marcel Raczek, KID BASKET Dobrodzień – Jakub Tomaszewski. Turniej współfinansowany przez Gminę Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *