Turniej Koszykówki Wspólna Europa 27-28.05.2017

Międzyszkolny Klub Sportowy  w Strzelcach Opolskich zorganizował w dniach 27-28 maja 2017r. XIV Międzynarodowy Turniej Koszykówki „Wspólna Europa”. W turnieju udział wzięli chłopcy z rocznika 2004 i młodsi z klubów: Minibasketball Racibórz, UKS MOS Opole, DAAS Basket Hills Bielsko – Biała, MKS MOS Strzelce Opolskie oraz drużyna z naszego partnerskiego miasta z Czech BVK Holice. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym , tak więc zawodnicy podczas dwóch turniejowych dni rozegrali łącznie 10 meczów koszykówki.

Klasyfikacja końcowa turnieju „Wspólna Europa”:

I miejsce – BVK Holice

II miejsce – UKS MOS Opole

III miejsce – Minibasketball Racibórz

IV miejsce – MKS MOS Strzelce Opolskie

V miejsce – DAAS Basket Hills Bielsko – Biała

Podczas uroczystego zakończania przedstawiciele władz miasta oraz klubu wręczyli wszystkim zawodnikom koszulki a kapitanom drużyn puchary i dyplomy. Nagrody otrzymali również najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn:

BVK Holice – Jozef Pluharz

UKS MOS Opole – Tymoteusz Polek

Minibasketball Racibórz – Karol Denys

MKS MOS Strzelce Opolskie – Michał Krajewski

DAAS Basket Hills Bielsko – Biała – Tomasz Kleszcz

Nagrody wręczał vice prezes MKS-u Strzelce Op. Tadeusz Koteluk a całość imprezy poprowadził dyrektor MOS i prezes MKS-u Andrzej Damaszek. Turniej współfinansowała Gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *