Wiosenny Turniej Koszykówki 17-06-2022r.

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Op. w piątak 17 czerwca 2022r. zorganizował Wiosenny Turniej Koszykówki. W turnieju udział wzięło 72 zawodników klubu, którzy rozegrali siedem meczów. Uczestnicy mogli pograć, pobawić się i oczywiście skorzystać z niespodzianek, które przygotowali organizatorzy. Podczas turnieju prezes Opolskiego Związku Koszykówki Jerzy Maciek oraz vice burmistrz Strzelec Opolskich Józef Kampa wręczyli zawodnikom z drużyn U-12 dziewcząt, U11 i U-10 chłopców puchary i medale. W tym sezonie aż trzy drużyny MKS-u Strzelce Op. stanęły na podium w rozgrywkach koszykówki strefy śląsko-opolskiej. Na koniec turnieju prezes klubu Andrzej Damaszek podziękował wszystkim za świetną zabawę i zaprosił na kiełbaski z grilla. Turniej współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *