Wiosenny Turniej Koszykówki 19 maja 2017

19 maja 2017r. w hali sportowej przy PG nr 2 w Strzelcach Opolskich odbył się Wiosenny Turniej koszykówki:) W turnieju udział wzieli zawodnicy MKS-u oraz zaproszeni goście:) Łącznie na parkiecie rywalizowalo ze sobą 68 uczestników podzielonych na 5 drużyn. V miejsce zdobyła drużyna Andrzeja Rychlika grająca w niebieskich strojach:) IV miejsce wywalczyła drużyna Krzysztofa Kuzio w strojach czarno-pomarańczowych, III miejsce zdobyli zawodnicy pod wodzą Romana Bukowskiego , II miejsce zdobyli zawodnicy Wiktora Damaszka grający w białych strojach a miejsce I zdobyła drużyna Patryka Kacperaka grająca w strojach czerwonych. W tym roku do zabawy dołączyła sekcja badmintona z trenerami: Małgorzatą Włoszczyńską i Wojtkiem Wojdyła. Także koszykarze mogli sprawdzić się z grze w badmintonie a badmintoniści w koszykówce 🙂 Całość imprezy poprowadził prezes klubu MKS Strzelce Op. Andrzej Damaszek 🙂 Na turnieju wręczone zostały wyróżnienia dla Tomasza Nowakowskiego – Nominacja do Laurów Ziemi Strzeleckiej, statuetki dla Pawła Orłowskiego za najlepszego strzelca ligi opolskiej w sezonie 2014/2015 oraz 2015/2016 a także z rąk prezesa klubu koszulkę z logo MKS-u odebrał Adam Cichoń. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a zwodnicy koszulki z logo MKS-u. Tradycyjnie już klub poczęstował wszystkich kiełbaskami z grila, bułeczkami oraz napojami. Zarząd klubu dziękuje serdecznie wszystkim, którzy pomogli w organizacji turnieju. Turniej współfinansowany przez gminę Strzelce Opolskie

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *