Wiosenny Turniej Koszykówki 20 maja 2016r.

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Op. 20 maja 2016r. zaprosił na halę sportową przy PG nr 2 w Strzelcach Op. wszystkich miłośników koszykówki do wspólnej zabawy. Ze wszystkich przybyłych i chętnych do gry w koszykówkę zawodników, a było ich aż 90, wybrano 5 zespołów, które rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym. W sumie rozegrano 10 meczów a w połowie turnieju, to jest po pięciu meczach, zorganizowano rywalizację w konkurencjach indywidualnych: slalom z piłką, rzut z dwutaktu oraz rzut do kosza za „3” punkty. Klasyfikacja końcowa turnieju: I miejsce – Drużyna pod wodzą Adama Cichonia i Wojciecha Studzińskiego, II miejsce – Drużyna Wiktora Damaszka i Marcina Lota, III miejsce – drużyna Romana Bukowskiego i Tomasza Nowakowskiego, IV miejsce – Drużyna Andrzeja Rychlika i Bartosza Koszeli a V miejsce w turnieju zajęła Drużyna Patryka Kacperaka i Pawła Orłowskiego. W konkurencjach indywidualnych I miejsce zdobyli zawodnicy z Drużyny Romana Bukowskiego i Tomasza Nowakowskiego, II miejsce Andrzeja Rychlika i Bartosza Koszeli, III miejsce wywalczyli podopieczni Patryka Kacperaka i Pawła Orłowskiego, IV Adama Cichonia i Wojciecha Studzińskiego a V przypadło zawodnikom z Drużyny Wiktora Damaszka i Marcina Lota. Po sportowej rywalizacji prezes klubu Andrzej Damaszek zaprosił wszystkich uczestników turnieju na gorący poczęstunek i tu tradycyjnie już królowały kiełbaski z grilla, i bułeczki ( przypomnę, że w tym roku nie zabrakło tego rarytasu ) a podczas uroczystego zakończenia turnieju prezes wręczył wszystkim uczestnikom dyplomy a wyróżnionym nagrody rzeczowe. Prezes w imieniu Zarządu klubu oraz swoim podziękował byłym zawodnikom MKS-u, między innymi Tomaszowi Nowakowskiemu, Adamowi Cichoniowi, Bartkowi Koszeli, którzy przybyli na turniej i aktywnie zachęcali koszykarzy do wysiłku, dyscypliny i systematycznego treningu oraz wszystkim uczestnikom turnieju za wspaniałą grę fair play, a także kibicom za gorący doping i życzył sukcesów w kolejnym sezonie rozgrywkowym. Zapraszamy za rok. Turniej współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

Składy drużyn:

Drużyna nr I – Wiktor Damaszek, Marcin Lot, Krzysztof Kuzio, Zuzanna Wawak, Agata Wawak, Agnieszka Lemke, Lena Marek, Paulina Kukuczka, Patryk Koczy, Jakub Koczy, Kamil Lysek, Filip Puda, Krzysztof Tomczyk, Julia Radzka, Antoni Piecha, Patryk Józak, Mikołaj Krukowski, Maciej Konior.

Drużyna nr II – Patryk Kacperak, Paweł Orłowski, Maksymilian Kacperak, Emilia Kulwicka, Weronika Krawczyk, Michał Małyszka, Ola Szecel, Zosia Gołębiewska, Hania Puda, Paweł Ryszczyński, Kuba Wanat, Marta Buratowska, Martyna Bełka, Adam Sternicki, Michał Poręba, Paweł Mehlich, Kuba Kwaśniak.

Drużyna nr III – Adam Cichoń, Wojciech Studziński, Marta Tiszbierek, Małgosia Parkitna, Weronika Cholewa, Zuzia Frankowska, Tomasz Szmajda, Filip Januszewski, Jacek Krasza, Kajetan Rychlik, Alicja Szaradowska, Filip Białoń, Alan Szafer, Dominik Wieczorek, Michał Mróz, Andrzej Nadybski, Aleksandra Borawska, Julia Lachowicz, Olek Milewski.

Drużyna nr IV – Andrzej Rychlik, Bartosz Koszela, Tomasz Bartczak, Kuba Dulniawka, Michał Dudkiewicz, Tobiasz Kopa, Julia Bugała, Adrianna Szymków, Martyna Studzińska, Szymon Hencel, Amelka Perchuć, Tomasz Kita, Piotr Zdziechowski, Daniel Kapica, Kuba Pszowski, Natalia Niedoba, Maja Rojek, Oliwia Szostek.

Drużyna nr V – Roman Bukowski, Tomasz Nowakowski, Madzia Bartosiewicz, Patrycja Węgrzyn, Marta Piontek, Maja Białoń, Julia Kotzwander, Jacek Paweł, Kewin Pszowski, Michał Majkowski, Mikołaj Sobko, Piotr Cebula, Piotr Kutek, Maciej Bartosiewicz, Kopa Wiktor, Karol Nadybski, Krzysztof Mehlich, Martyna Szablewska.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *