Wiosenny Turniej Koszykówki 22 maja 2015r.

Międzyszkolny Klub Sportowy 22 maja 2015r.w hali przy PG nr 2 w Strzelcach Opolskich zorganizował Wiosenny Turniej Koszykówki kończący sezon 2014/2015. W turnieju udział wzięli zawodnicy MKS-u, którzy zostali podzieleni na pięć drużyn pod opieką kapitanów: Artura Styły – stroje czarne, Marcina Lota – stroje żółte, Wojciecha Studzińskiego – stroje czerwone, Wiktora Damaszka – stroje niebieskie i Andrzeja Rychlika – stroje białe. Całość imprezy poprowadził Andrzej Damaszek prezes Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Strzelcach Opolskich. Podczas piątkowego turnieju zawodnicy MKS-u rozegrali 10 meczów koszykówki. Kibice podziwiali nie tylko umiejętności koszykarskie naszych podopiecznych podczas meczów, ale także podczas konkursu rodem z NBA. Konkurs polegał na kozłowaniu piłki slalomem i do tego etapu konkursu kapitanowie poszczególnych drużyn wyznaczali jednego z najmłodszych zawodników, rzutu do kosza z dwutaktu, do którego wyznaczona została zawodniczka z każdej z drużyn oraz rzutu za „trzy”, w którym podziwialiśmy naszych zawodników z trzecio – ligowego zespołu. Konkurs wygrała drużyna Andrzeja Rychlika z rewelacyjnym czasem 23 sekund, tuż za nią uplasowała się drużyna Wiktora Damaszka zajmując II miejsce, III miejsce zajęła drużyna Marcina Lota, IV Artura Styły a V wywalczyli zawodnicy Wojciecha Studzińskiego. Wyniki meczów: M.Lot-A.Rychlik 12:16, W.Studziński-W.Damaszek 7:14, A.Styła-M.Lot 14:8, A.Rychlik-W.Studziński 14:8, A.Styła-W.Damaszek 8:10, M.Lot-W.Studziński 12:6, W.Damaszek-A.Rychlik 13:14, W.Studziński-A.Styła 8:14, W.Damaszek-M.Lot 12:2,A.Rychlik-A.Styła 14:13. Klasyfikacja końcowa: I miejsce – drużyna Artura Styły w składzie: Weronika Krawczyk, Aleksandra Borawska, Jakub Kwaśniak, Michał Dudkiewicz, Sonia Kubielas, Adam Sternicki, Ania Kopaczewska, Kuba Pietrzak, Zosia Gołębiewska, Maja Puda, Piotrek Jackowski, Antoni Witosza, Michał Małyszka, Kuzio Krzysztof, Maks Kacperak, Magdalena Kacperak, II miejsce – drużyna Wiktora Damaszka w składzie: Marta Tiszbierek, Paulina Krukowska, Mikołaj Krukowski, Michał Poremba, Maciej Bartosiewicz, Bartłomiej Gręś, Magdalena Bartosiewicz, Daria Kryś, Magdalena Licznar, Dominik Wieczorek, Wiktor Damaszek, Oliwier Radek, Dorian Łuszczyna, Wojtek Pietrzak, Franek Krukowski, Szecel Aleksandra, III miejsce – drużyna Andrzeja Rychlika w składzie:Amelia Perchuć, Karolina Wieczonkowska, Wiktoria Radzka, Daria Nieckula, Andrzej Nadybski, Wojciech Smoliński, Jan Lelonkiewicz, Szymon Hencel, Jakub Barszczewski, Alan Szafer, Karol Nadybski, Maja Białoń, Tobisz Kopa, Puda Filip, IV miejsce – drużyna Marcina Lota w składzie: Patryk Kacperak, Kacper Lysek, Michał Krajewski, Maciej Konior, Antoni Hajdas, Kacper Pietrzak, Kamil Lysek, Martyna Studzińska, Hania Puda, Julia Radzka, Marta Piontek, Agata Kaliciak, Tomasz Bartczak, Wojciech Hajdas, Kacper Gołębiewski, Joanna Duczmalewska, V miejsce – drużyna Wojciecha Studzińskiego w składzie: Łukasz Gazda, Patryk Józak, Michał Mróz, Jakub Dulniawka, Zuzanna Fijałkowska, Antek Piecha, Paweł Kutek, Wawak Agata, Zuzia Wawak, Emilia Kulwicka, Szymon Szulc, Ada Szymków, Kacper Smoliński, Karolina Macygon, Paweł Orłowski, Piotr Kutek. Po zakończonej rywalizacji podczas uroczystego zakończenia turnieju wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali z rąk prezesa klubu Andrzeja Damaszka dyplomy, nagrody i tradycyjnie już zostali zaproszeni na kiełbaski z grilla. Prezes podziękował wszystkim uczestnikom, kibicom, rodzicom i zaproszonym gościom za przybycie, a także wyraził uznanie dla osób obsługujących turniej. Na koniec wyraził nadzieję, że spotkamy się znowu za rok na kolejnym podsumowaniu sezonu. Turniej współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

DSC05974 DSC06182 DSC06273 DSC06294 DSC06670 DSC06751 DSC06717 DSC06959

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *