Złoto dla koszykarek MKS-u Strzelce Op.

Historyczny sukces koszykarek MKS-u Strzelce Opolskie!!! W sobotę 14 maja 2022r. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Strzelcach Opolskich po raz pierwszy w historii naszego klubu zdobyliśmy Mistrzostwo strefy śląsko – opolskiej w mini koszykówce dziewcząt. W rozgrywanym turnieju po bardzo emocjonujących meczach pokonaliśmy kolejno Olimpię Wodzisław 29-20, oraz Zagłębie Sosnowiec 31-21. Dziewczyny pokazały olbrzymie serce do gry i zaangażowanie w obronie, oraz skuteczność w ataku. Wszystko okraszone wspaniałym dopingiem kibiców naszego klubu, którzy wypełnili salę na Krakowskiej po brzegi. Trener Roman Bukowski. Udział w rozgrywkach współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *