Złoto w Ziębicach! Mini koszykówka dziewcząt MKS-u górą!

Drużyna mini koszykówki dziewcząt MKS-u Strzelce Opolskie w miniony weekend 17-18 czerwca 2016r. wzięła udział w XIV Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Ziębicach. Zawodniczki w składzie: Puda Maja, Gołębiewska Zosia,  Białoń Maja, Krukowska Paulina, Tiszbierek Marta, Studzińska Martyna, Piontek Marta, Szecel Ola, Parkitna Małgorzata, Perchuć Amelia, Wawak Agata i Wawak Zuzia rywalizowały z drużynami: Stali Brzegu, MOS-u Ślęży Wrocław i UKS-u Dwójki Ziębice. Nasze zawodniczki wygrały wszystkie swoje mecze, a tym samym zajęły pierwsze miejsce w turnieju. Trenerem drużyny jest Andrzej Damaszek.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *