Aleksandra Szecel najskuteczniejszą zawodniczką Śląskiej Ligi Koszykówki Kadetek w sezonie 2019/2020!

Zawodniczka MKS-u Strzelce Opolskie Aleksandra Szecel najskuteczniejszą zawodniczką Śląskiej Ligi Koszykówki Kadetek!!! Wczoraj na posiedzeniu Zarządu Klubu MKS Strzelce Opolskie dokonano podsumowania sezonu rozgrywkowego 2019/2020. Niestety większość rozgrywek nie została dokończona. Rozgrywki przerwano z powodu wprowadzenia obostrzeń związanych z pandemią. Tym niemniej do sukcesów klubu zaliczyć należy awans do finału A drużyny młodzików młodszych w rozgrywkach Śląskiej Ligi Koszykówki oraz zajęcie przez Aleksandrę Szecel I miejsca w klasyfikacji na najskuteczniejszą zawodniczkę Śląskiej Ligi Koszykówki Kadetek. Ola w 15 meczach zdobyła 357 pkt., to jest 23,8 pkt na mecz, wyprzedziła kolejną koszykarkę w tym rankingu, zawodniczkę klubu MKS MOS Katowice o 81 pkt. Trener: Andrzej Damaszek. Gratulujemy!!!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *