Badmintoniści MKS-u Strzelce Op. z sukcesami XII 2018

Sekcja badmintona od września 2018 zrzesza 24 członków. Trzech zawodników posiada licencję w Polskim Związku Badmintona. Natomiast 13 zawodników uczestniczy w turniejach kategorii dzieci U-9 i żaków U-11.

Od miesiąca września 2018 dzieci z powyższej kategorii uczestniczyły w 5ciu turniejach:

I Kłodnica OPEN organizowany przez UKS Kłodnica w Kędzierzynie- Koźlu – Zofia Strożek U-11 i Nataniel Rosak U-9 zdobyli brązowe medale. W grupie U-9 poszczególne miejsca zajęli : Laura Nemś V miejsce, Katarzyna Votzka XI miejsce, Szymon Czarski VI. W grupie U-11 poszczególne miejsca zajęli: Mateusz Krawiec V, Nikodem Rosak IX, Bianka Meryk IX.

II  Opolski Turniej Dzieci i Żaków w Badmintonie VII Memoriał Mariana Krasowskiego w Komprachcicach. W grupie U-9 poszczególne miejsca zajęli: Nataniel Rosak V, Szymon Czarski VII. W grupie U-11 poszczególne miejsca zajęli: Zofia Strożek V, Nikodem Rostak V.

III Międzynarodowy Turniej Dzieci i Żaków Silesia CUP w Głubczycach. W grupie U-9 poszczególne miejsca zajęli: Kinga Maciołek XVIII, Laura Nemś IX, Szymon Czarski V, Nataniel Rosak V. W grupie U-11 poszczególne miejsca zajęli: Zofia Strożek V, Bianka Meryk IX, Nikodem Rosak IX, Mateusz Krawiec V.

IV Opolski Mikołajkowy Turniej Badmintona i Parabadmintona  Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych
w Głubczycach. Opolski Okręgowy Związek Badmintona zorganizował 8.12.2018 Mikołajkowy Turniej Badmintona. Jak co roku turniej odwiedził Święty Mikołaj z Panią Mikołajkową, którzy przywieźli prezenty.  Klub MKS Strzelce Opolskie reprezentowało ośmiu zawodników.  W kategorii U- 9 poszczególne miejsca zajęli: Nataniel Rosak V, Szymon Czarski  IX, Kaliny Błaziak XV, Kinga Maciołek XV, Kuba Młynarczyk XI. W kategorii U – 11 poszczególne miejsca zajęli: Zofia Strożek V, Bianka Meryk IX, Nikodem Rosak XVII. Była bardzo duża konkurencja,  wspaniała zabawa i dla każdego paczuszka od Świętego Mikołaja.

Starsi zawodnicy startowali w trzech turniejach:  Ogólnopolski Turniej Młodzików w Żyrakowie, Polish OPEN U-17 w Głubczycach, Ogólnopolski Turniej Juniora Młodszego w Częstochowie.

 

You may also like...

1 Response

  1. ZOSIA pisze:

    TO jestem Zofia Strożek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *