Drużyna brydża sportowego V w tabeli

Drużyna Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Strzelcach Opolskich z sekcji brydża sportowego rozpoczęła w październiku rozgrywki drużynowe w III lidze opolskiej brydża sportowego. Nasz zespół rywalizuje z drużynami z Prószkowa, Dobrodzienia, Opola, Kluczborka, K-Koźla, Praszki i Raciborza. Drużyny grają ze sobą mecze 24-ro rozdaniowe na kartach powielanych na wynik 20:0, systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Po czwartej rundzie drużyna MKS-u plasuje się na V miejscu. MKS Strzelce Op. gra w składzie: Wiszniewski Jerzy, Wiszniewska Wanda, Musiał Paweł, Szymaniec Leszek, Wawar Tadeusz, Wiszniewski Sławomir, Bąk Wawrzyniec, Zgaślik Michał i Mazur Bohdan. Udział w rozgrywkach III ligi współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

U

U

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *