Drużyna młodziczek MKS Strzelce Op. w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski!

Zwycięstwem 67 : 35 nad zespołem MUKS Chrobry Basket Głuchołazy drużyna koszykówki młodziczek starszych MKS Strzelce Opolskie zakończyła rozgrywki rundy zasadniczej w strefie Śląsko – Opolskiej. Zwycięstwo zapewniło drużynie prowadzonej przez Andrzeja Damaszka IV miejsce w tabeli, promowane awansem do eliminacji ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w ostatni weekend kwietnia. Gratulujemy i życzymy awansu do półfinałów.

Skład drużyny młodziczek starszych MKS Strzelce Opolskie w sezonie 2017 / 2018

Maja Białoń, Zofia Gołębiewska, Amelia Kostyra, Małgorzata Parkitna, Katarzyna Łopuszańska, Paulina Krukowska, Maja Puda, Amelia Perchuć, Marta Piontek, Martyna Studzińska, Aleksandra Szecel, Marta Tiszbierek Gawlik, Natalia Wacławczyk, Agata Wawak, Zuzanna Wawak

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *