Dwa medale dla badmintonistów MKS-u Strzelce Op.

W dniu 11.04.2015 nasz klub zorganizował Mistrzostwa Województwa Opolskiego Dzieci i Żaków w Badmintonie. W mistrzostwach wzięło udział 96 zawodników i zawodniczek z sześciu klubów z Opolszczyzny: LKS Technik Głubczyce, Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle, UKS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle, MMKS Kędzierzyn-Koźle, LUKS Victoria Domecko oraz gospodarze MKS Strzelce Opolskie, który reprezentowali: Maja Fedyk, Julia Frankowska ,Magdalena Wojdyła, Lena Marek, Maciej Kita, Wojciech Markowski, Tomek Markowski Jakub Kozłowski .W sumie rozegrano 161 pojedynków w grach  pojedynczych.

Bardzo dobrze spisali się Magdalena Wojdyła w kategorii dzieci zdobywając brązowy medal i Jakub Kozłowski w kategorii Żacy również zdobywając brązowy medal.

Trenerka: Bożena Bąk

Turniej współfinansowała Gmina Strzelce Opolskie

U

U

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *