Honorowe odznaki PZKosz dla działaczy MKS-u Strzelce Op.

14 lipca 2020 r. w sali Orła Białego UMWO w Opolu podczas Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zebrania Członków Opolskiego Związku Koszykówki odznaczono Honorowymi odznakami PZKosz zasłużonych na rzecz koszykówki na Opolszczyźnie trenerów i działaczy. Odznaczenia wręczał prezes PZKosz Radosław Piesiewicz, a odznaczenia otrzymali: prezes Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Strzelcach Opolskich Andrzej Damaszek, trener Wiktor Damaszek i działaczka Anna Bolechowska. Na spotkaniu podsumowano również miniony sezon koszykarski i wręczono statuetki dla przedstawicieli poszczególnych drużyn z opolskich klubów koszykówki.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *