III miejsce w Pucharze Śląska!

25 kwietnia 2016 roku w Rybniku, po siedmiomiesięcznej rywalizacji w sezonie 2015/2016, zawodniczki MKS-u Strzelce Opolskie z drużyny mini koszykówki dziewcząt stanęły na podium zajmując III miejsce w rozgrywkach ligowych dla rocznika 2004 i młodszych prowadzonych przez Śląski Związek Koszykówki pod nazwą Puchar Śląska. Medale odebrały zawodniczki: Wawak Agata, Krukowska Paulina, Puda Maja, Piontek Marta, Parkitna Małgorzata, Studzińska Martyna – najlepsza zawodniczka MKS-u w turnieju, Szecel Aleksandra, Wawak Zuzanna, Tiszbierek Marta, Perchuć Amelia, Białoń Maja, Gołębiewska Zofia oraz trener Andrzej Damaszek. Udział w rozgrywkach współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *