MKS Strzelce Op. – II liga brydża sportowego

Piąte miejsce dla drużyny MKS Strzelce Op. na koniec sezonu 2020/21 II ligi brydża sportowego.  Ostatni zjazd, w którym rozegraliśmy dwa mecze fazy play-off o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, został rozegrany we Wrocławiu. W pierwszym meczu w dobrym stylu ograliśmy drużynę BSBS II z Bielska Białej 162 – 123,8. Niestety decydujący o awansie do pierwszej ligi mecz fazy Play-off po ciężkim boju przegraliśmy 174,6 – 144 z drużyną Turbo Fly Back z Wrocławia, która awansowała do pierwszej ligi. Ostatecznie z drugiej ligi naszej grupy awans do pierwszej uzyskały trzy drużyny. Udział w rozgrywkach współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.


You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *