MKS Strzelce Op. zwycięzcą ligi MU-13 strefy śląsko-opolskiej!!!

12.04.2024 w hali przy ulicy Kozielskiej wygrywamy ostatni mecz sezonu finału A strefy śląsko-opolskiej U-13 na własnym parkiecie z drużyną STELA Cieszyn wynikiem 76-44 , a tym samym zdobywamy złoto!!!
Mecz zakończył się uroczystą dekoracją złotymi medalami 🥇oraz pamiątkowym pucharem 🏆zwycięzców ligi U-13 strefy śląsko-opolskiej 💪👏🔥🔥
Medale wręczali prezes Opolskiego Związku Koszykówki pan Jerzy Maciek oraz zastępca Burmistrza Strzelec Opolskich – pan Józef Kampa 👏

You may also like...

1 Response

  1. Jablonski pisze:

    Dlaczego nic nie piszecie o MKS ..zryw.. Strzelce Op w piłce nożnej z lat 60 O opiekunie Dyr Technikum i Zawodówki Panu Urbańczyku i trenerze Wiesławie Szczerbakiewiczu i NASZYCH OSIAGNIECIACH W MISTRZOSTWACH POLSKI MKS-ow.BYLISMY POTEGA.grali przeciw nam tacy piłkarze jak LUBANSKI.SZOLTYSIK.MUDISLEK I WIELU REPREZENTANTOW POLSKI SENIOROW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *