MKS Strzelce Opolskie – sezon koszykarski w pełni!

Sezon koszykarski w pełni. Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich w nowym sezonie zgłosił do rozgrywek aż sześć drużyn. Trzy męskie do rozgrywek organizowanych przez Opolski Związek Koszykówki w Opolu – 3LM, MU-14 i MU-16 i dwie żeńskie KU-16 i KU-13 oraz jedną męską MU-12,do rozgrywek organizowanych przez Śląski Związek Koszykówki. Łącznie 88 zawodników i pięciu trenerów. Drużyna 3LM rywalizuje pod okiem trenera Wiktora Damaszka z pięcioma drużynami z Opolszczyzny. Na dzień dzisiejszy zajmuje IV miejsce w tabeli. Drużyna kadetów Andrzeja Rychlika MU-16 dopiera rozpoczyna swoją rywalizację w lidze z czterema opolskimi drużynami i zaliczyła jedną porażkę. Andrzej Rychlik prowadzi także drużynę MU-14 młodzików, która plasuje się na II miejscu w tabeli. W rozgrywkach Śląskiej Ligi Koszykówki drużyna kadetek z trenerem Andrzejem Damaszkiem po sześciu rozegranych meczach zajmuje IV miejsce, a drużyna Beaty Olewicz KU-13 na 10 drużyn biorących udział w rozgrywkach zajmuje IX miejsce. No i została jeszcze jedna zgłoszona drużyna do rozgrywek na Śląsku MU-12, która pod okiem trenera Romana Bukowskiego rywalizuje z 20 drużynami ze Śląska i Opolszczyzny, w swojej grupie B zajmuje na dzień dzisiejszy zajmuje III miejsce. Trzymajmy kciuki za naszych koszykarzy z Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Strzelcach Opolskich. Udział w rozgrywkach współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *