Młodziczki i Młodzicy na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży XI 2017

W dniach 02 – 05 listopad 2017 r w miejscowości Giżycko w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 8 drużyn reprezentujących województwa: podlaskie, opolskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, świętokrzyskie, lubelskie i kujawsko- pomorskie rywalizowało o awans do finału Mistrzostw Polski kadr wojewódzkich w koszykówce dziewczyn rocznika 2004.

Trenerami kadry województwa opolskiego dziewcząt w tym turnieju byli: nauczyciel PSP nr 4 w Strzelcach Opolskich Roman Bukowski, oraz nauczyciel ZSO w Strzelcach Opolskich Wiktor Damaszek. Kadrę województwa Opolskiego stanowiło 12 zawodniczek w tym 6 to zawodniczki MKS Strzelce Opolskie Maja Puda, Agata Wawak, Marta Piontek, Martyna Studzińska, Aleksandra Szecel, Zofia Gołębiewska Podopieczne Romana Bukowskiego i Wiktora Damaszka odniosły w turnieju 3 zwycięstwa i jedną porażkę zajmując ostatecznie  5 miejsce. Wyniki poszczególnych meczów:

Lubuskie 52 : 66 Opolskie; Opolskie 41 : 53 Warmińsko Mazurskie; Lubelskie 47 : 50 Opolskie

Podlaskie 44 : 56 Opolskie

W tym samym czasie w miejscowości Człuchów odbył się turniej kadr wojewódzkich chłopców rocznik 2004 i młodsi. W składzie reprezentacji województwa Opolskiego wystąpiło 4 zawodników MKS Strzelce Opolskie: Tobiasz Kopa, Michał Krajewski, Michał Małyszka, Kacper Żurawel.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *