Obóz koszykarski w Świętej VIII 2019

W ramach przygotowań do nowego sezonu koszykarskiego MKS Strzelce Op. zorganizował podczas tegorocznych wakacji kolejny obóz sportowy. Pierwszy odbył się w Koszalinie dla najmłodszych koszykarzy klubu a drugi obóz dla kadetek i kadetów odbył się od 5 do 15 sierpnia 2019 roku w Świętej koło Złotowa. Kierownikiem obozu była Anna Bolechowska a trenerami/opiekunami grup Andrzej Damaszek i Andrzej Rychlik. Zawodnicy oprócz treningów, które odbywały się 3 razy dziennie, mogli pozwiedzać najbliższą okolicę, między innymi Piłę i Bydgoszcz. Na zakończenie obozu odbył się, tradycyjnie już, turniej sprawnościowy z nagrodami. Obóz współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *