Obóz sportowy w Kępnie 1-8 VIII 2022r.

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich zorganizował obóz sportowy dla najmłodszych zawodników klubu. W dniach od 1 do 8 w Kępnie nasi podopieczni podczas codziennych treningów mogli uczyć się i doskonalić swoje koszykarskie umiejętności. Oczywiście oprócz ciężkiej pracy na treningach było również mnóstwo zabawy. Dla większości uczestników był to pierwszy wyjazd z domu, wyjście ze strefy komfortu i wygody. Na obozie poza umiejętnościami technicznymi nauczyli się samodzielności, dbałości o porządek w swoich,, pokojach obozowych” , radzenia sobie z emocjami, zasypianiem bez obecności swoich najbliższych w budynku. Wydawać by się mogło, że to błahostka, ale dla niektórych naszych podopiecznych było to nie lada wyzwanie. Każdy uczestnik zasłużył na brawa i został doceniony przez trenerów dyplomem za udział. Dla każdego mamy wielki szacunek i wierzymy, że wszystkie,, zdobycze ” tego obozu zaprocentują w przyszłości na parkiecie koszykówki i nie tylko. Na koniec podziękowania dla rodziców za zaufanie do naszego klubu i trenerów i powierzenie pociech na czas obozu. To była wielka przyjemność pracować z tak wartościowymi młodymi ludźmi. Trenerzy i kierownik obozu: Roman Bukowski, Wiktor Damaszek i Andrzej Damaszek. Obóz współfinansowany przez Gminę Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *