Obóz w Koszalinie 2019

Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich zorganizował i umożliwił wyjazd na obóz sportowy mini koszykówki do Koszalina dwóm grupom koszykarskim z sekcji koszykówki MKS-u Strzelce Opolskie. Obóz odbywał się w dniach od 23 czerwca do 4 lipca 2019r. w ramach ”Wielkiej przygody z mini koszykówką Koszalin 2019”. Nasze drużyny rozpoczęły tam aktywnie wakacje rywalizując na boisku z drużynami z całej Polski. Zawodnicy mogli zmierzyć się w konkurencjach indywidualnych. Nie zabrakło także mniej sportowych rozrywek – wycieczek nad morze i do parku rozrywki. Opiekunami i trenerami drużyn byli: Beata Olewicz, Beata Sarnecka, Roman Bukowski i Julia Lachowicz. Wyjazd na obóz współfinansowała gmina Strzelce Opolskie

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *