Pierwsze medale dla MKS-u w sezonie 2019/2020 w K-Koźlu!

W sobotę 28.09.2019 w Kędzierzynie – Koźlu odbył się pierwszy w tym sezonie Otwarty Turniej Badmintona Dzieci i Żaków „ Kłodnica Open 2019”, w którym brało udział 100 zawodników z wszystkich klubów Opolszczyzny, Wrocławia, Donaborowa i Czech. Świetnie spisali się nasi zawodnicy, którzy reprezentowali klub MKS Strzelce Opolskie, zdobywając cztery medale i wysokie miejsca. W kategorii Żaków U-11 chłopców świetnie spisał się Nikodem Rosak zajmując II miejsce, a jego młodszy brat Nataniel Rosak zajął IX miejsce oraz Kuba Młynarczyk XII miejsce. W kategorii U- 11 dziewcząt Bianka Meryk zajęła wysokie, bo aż V miejsce. W kategorii U- 9 dziewcząt i chłopców III miejsce zajęli najmłodsi nasi zawodnicy: Kinga Maciołek i Igor Marek. Udział w rozgrywkach współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *