Srebro dla drużyny 3LM!

Srebro dla MKS-u Strzelce Op.! Drużyna mężczyzn Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Strzelcach Opolskich zakończony sezon może zaliczyć do bardzo udanych. W rozgrywkach rundy zasadniczej wygrała 8 z 10 spotkań. W fazie play off nie dała szans przeciwnikom przegrywając tylko jedno spotkanie 12 punktami z PGKiM Ozimek. Zwycięstwo 1 punktem w meczu rewanżowym u siebie zapewniło naszej drużynie II miejsce w III lidze koszykówki w województwie opolskim. Najskuteczniejszymi zawodnikami nie tylko naszej drużyny, ale całej ligi na 82 zawodników występujących w rundzie zasadniczej byli: Paweł Orłowski – 1 miejsce w klasyfikacji na najskuteczniejszego zawodnika ligi, w rundzie zasadniczej zdobył 238 punktów, oraz 1 miejsce w średniej ilości zdobytych pkt. na mecz 29,75. Kolejnym sukcesem w naszej drużynie pochwalić się może Wiktor Damaszek, który w generalnej klasyfikacji na najskuteczniejszego zawodnika uplasował się na 4 miejscu zdobywając 174 punkty, 2 miejsce zdobył w klasyfikacji na najskuteczniejszego zawodnika w rzutach z dystansu. Rzucając zza linii „3” punktów trafił aż 28 razy w rundzie zasadniczej , Wiktor uplasował się także na 7 miejscu w średniej zdobytych punktów na mecz z wynikiem 17,40. Klasyfikacja generalna III ligi mężczyzn w opolskiej lidze koszykówki.

  1. PGKiM Ozimek
  2. MKS Strzelce Opolskie
  3. START MEBLE Dobrodzień
  4. OFENSYWA Racibórz
  5. OKS Olesno
  6. POGAŃ II Prudnik

Udział w rozgrywkach współfinansuje gmina Strzelce Opolskie

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *