Srebro dla drużyny MKS-u Strzelce Opolskie!

19 maja 2021 roku w Sosnowcu podczas finałowego turnieju śląskiej ligi mini koszykówki dziewcząt nasze najmłodsze koszykarki zajęły 2 miejsce, pokonując Rybnik 27-17 i przegrywając z Sosnowcem w końcówce 28-25. Jeszcze 4 sekundy przed końcem był remis 25-25, jednak przeciwnik wyprowadził szybką kontrę i trafił do kosza równo z syreną za 3 pkt. To duży sukces naszej drużyny i całego klubu MKS STRZELCE OPOLSKIE. Trener Roman Bukowski. Skład Vice mistrzyń w sezonie 2020/2021 Maja Papajanakis, Lena Piorecka, Aleksandra Makowska, Lidia Czarnocka, Maja Wiktoria, Kałamajskie, Gabriela Smajda, Kinga Janiszewska, Oliwia Jańczak, Lena Wojdyło, Magdalena Szeremet, Hanna Strzałek, Hanna Wolny, Zuzanna Janecka, Zuzanna Jankowska, Anna Bogusz, Zosia Neldner. Gratulujemy!!! Udział w rozgrywkach współfinansuje gmina Strzelce Opolskie.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *