Sukces koszykarek MKS-u Strzelce Op. KU-11 / 17 X 2020 r.

W dniu 17 października 2020 roku zawodniczki MKS-u Strzelce Opolskie odniosły duży sukces, wygrywając turniej koszykówki w ramach Pucharu Śląska rocznika 2010- młodszych. W trakcie zmagań sportowych drużyna ze Strzelec Opolskich zajęła I miejsce w rywalizacji z rówieśniczkami z Sosnowca i Katowic , wygrywając wszystkie mecze. Kolejny turniej w Czechowicach – Dziedzicach 5 grudnia 2020 roku. MKS reprezentowały: Maja, Wiktoria Kałamajskie, Maja Papajanakis, Oliwia Jańczak, Hanna Strzałek, Gabriela Smajda, Magdalena Szeremet, Wiktoria Glück, Hanna Wolny, Zofia Neldner, Kinga Janiszewska, Julia Juda, Anna Bogusz, Alicja Czarny, Aleksandra Makowska, Lena Piorecka, Lena Wojdyło. Trener: Roman Bukowski . Turniej współfinansowany przez Gminę Strzelce Opolskie

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *